aktualności

Nowe stacje, nowe obszary!

Wybudowaliśmy nową stację w Klembowie oraz w centrum Radzymina. Klientów z tego terenu zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy. Przypominamy, że pomiary wykonujemy bezpłatnie!


 

Ciemne - nowy nadajnik

Uruchomiliśmy nowy nadajnik w miejscowości Ciemne - osoby z okolicy zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do kontaktu z biurem firmy.

Obniżyliśmy również ceny instalacji w domach jednorodzinnych dla łącz powyżej 1 Mbit!

   

Nowy nadajnik w Helenowie

Zakończyliśmy kolejną inwestycję - maszt Helenowie zapewni łączność w najbliższej okolicy, ale umożliwi tez podłączenia w Ciemnym i Słupnie. Wszystkich zainteresowanych łączem radiowym z tego terenu prosimy o kontakt.

   

Nowe nadajniki w gminie Dąbrówka

Dzięki podpisaniu umowy z gminą Dąbrówka znacznie poprawi się dostępność naszego sygnału w tym rejonie. Do dwóch istniejących już nadajników (Karpin, Guzowatka) dołączą kolejne trzy (Wszebory, Józefów i Kołaków), dzięki czemu pokryjemy zasięgiem ok. 80% powierzchni gminy.

Nasi klienci z tego terenu mają również zapewnione preferencyjne ceny usług - szczegóły oferty można poznać podczas bezpłatnego pomiaru.

   

Nowe taryfy od sierpnia

Dobra wiadomość dla nowych klientów oraz wszystkich przedłużających umowy - od sierpnia obowiązują nowe, niższe taryfy!


   

Nowy nadajnik w Starym Grabiu

Stare Grabie mają nowy nadajnik - zapraszamy wszystkich zainteresowanych dostępem do internetu! Przypominamy, że test jakości i możliwości połączenia wykonujemy BEZPŁATNIE!

   
   

Nadajnik w Ossowie

Uruchomiliśmy nowy nadajnik na OSP w Ossowie - zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane dostępem do Internetu z terenu Ossowa, Nowego Ossowa i Turowa.

   
   

Strona 1 z 2

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>